Dywan Herringbone – ubierz podłogę w klasyczną jodełkę

Jodełka to wciąż supermodny wzór, który nigdy się nie zestarzeje. Dawniej kojarzyła się głównie z ułożonymi ukośnie klepkami parkietu, dziś pojawia się również w dodatkach. Jeśli chętnie wykorzystujesz „jodełkę” w aranżacji swojego mieszkania, koniecznie sięgnij po belgijski dywan Herringbone – poza salonem i sypialnią, możesz go użyć także na zewnątrz.

Wyposażenie Twojego domu musi być nie tylko piękne, ale także praktyczne? W takim razie dywan z polipropylenu szybko zdobędzie Twoje uznanie. Dobrze znosi wilgoć i pranie, zatem może chronić podłoże w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenie na tarasie, w kuchni, ogrodzie zimowym). Kolorystyka typu „pieprz i sól” skutecznie zmniejsza widoczność plam, pozwala zachować estetyczny wygląd na dłuższy czas. Czarny dywan w jodełkę prezentuje ponadczasowy styl i przypadnie do gustu zwolennikom oszczędnego wzornictwa.

Kuchnia w stylu skandynawskim z podłogą z bielonych desek? A może salon w stylu loft z widoczną cegłą na ścianach? Dywan Herringbone jest wprost stworzony do tego typu aranżacji - surowych i bezpretensjonalnych. I przeciwnie, ze względu na ciemną kolorystykę i prostotę, możesz go użyć również do stonowania pastelowego wnętrza.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 4.2 kg
Do pobrania