Dywan 90x60 – estetyczny dodatek do pokoju

Niewielki dywan 90x60 z roślinnym nadrukiem to ciekawy dodatek do pokoju. Dzięki niemu wnętrze zyska nieco domowego charakteru. Roślinne motywy pozytywnie wpływają na nasz nastrój, dlatego nawet ten nieduży dodatek łagodzi wrażenie surowości pomieszczenia, wprowadzając ciepły, domowy klimat. Może leżeć obok łóżka, ulubionego fotela, przed wejściem do pokoju. Pasuje do pokoi w mieszkaniu, szczególnie salonu czy sypialni. Sprawdzi się również w hotelu i pensjonacie. Najlepiej wygląda w aranżacjach w wystroju klasycznym, rustykalnym, boho.

Dywan 90x60 jest wykonany z poliestru. Ma kształt prostokąta, którego boki zdobią niedługie frędzle. Roślinny motyw na całej powierzchni dywanu wygląda subtelnie i stylowo. Dywanik jest w kolorach jasnego beżu i zieleni. Jego wymiary to 90 × 60 cm.

Dywan 90x60 z roślinnym nadrukiem sprawdza się w klasycznych wnętrzach, umeblowanych np. w drewnie. Pasuje do wielu kolorów. Można dobrać do niego poduszkę ozdobną na łóżko i poduszkę na krzesło z tym samym motywem i stworzyć spójną aranżację.

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 90 cm
Waga 0.587 kg
Do pobrania