Ręcznie tkany dywan w stylu boho. Przytulny dywan, który wspaniale podkreśli i udekoruje każde pomieszczenie w stylu retro, tradycyjnym lub boho. Ręcznie utkany z bawełnianych skrawków materiału w delikatnym, niebieskim kolorze, jest niezwykle przyjemny w dotyku. Dekoracyjne frędzle dodają mu swoistego uroku oraz wprowadzają orientalny akcent.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Niebieski
Odcień: Granatowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Abstrakcyjny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 6 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Nowoczesny design, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Bezproblemowe w utrzymaniu

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania