Prostokątny dywan z frędzlami i geometrycznym. Dodając ten dywan do swojej przestrzeni codziennej, natychmiastowo wprowadzisz do niej klimatu boho, czy nawet orientalnego - jest to możliwe dekoracyjnym frędzlom, ale i przyciągającemu uwagę, geometrycznemu wzorowi. Cały produkt został wykonany z bawełny, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku oraz łatwy w czyszczeniu. Jest on też unikatowy, gdyż każdy dywan produkowany jest ręcznie.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Boho
Kolor główny: Pomarańczowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1350
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 1.5 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 2 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Dodaje domowego charakteru, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały, Wysoka jakość wykonania, Ręczne wykonanie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Każdy egzemplarz jest unikatowy, z uwagi na ręczne wykonanie, dlatego odcień i wzór mogą nieznacznie różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania