Prostokątny dywan o wielokolorowych łatach. Dodaj koloru do swojego mieszkania za pomocą tego dywanu prostokątnego. Został ręcznie zrobiony z bawełny, a jego powierzchnia pokryta jest różnymi pastelowymi elementami, dzięki czemu dywan idealnie sprawdzi się w różnych stylach wnętrzarskich, od tych nowoczesnych po boho. Co więcej, ze względu na użyty materiał, produkt nie wymaga częstej pielęgnacji by ozdabiać twój dom przez wiele lat.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1500
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Przyciągający uwagę element wystroju, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Ręczne wykonanie, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania