Bawełniany dywan z ozdobnymi frędzlami . Dodaj przytulny akcent do wybranego pokoju i uzupełnij jego aranżację minimalistycznym dywanem. Akcesorium posiada prosty geometryczny wzór w neutralnych kolorach, który będzie ładnie komponował się z różnymi stylami wnętrz, wprowadzając ciepłą i przytulną atmosferę. Produkt jest ręcznie tuftowany z wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu będzie cieszył oko przez długie lata.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Biały
Odcień: Złamana biel
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2100
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 2 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 7.5 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Przyciągający uwagę element wystroju, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Precyzyjne wykończenie, Miękka i przyjemna w dotyku tkanina

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania