Pastelowy bawełniany dywan. Dywan w pastelowym, beżowym kolorze idealnie uzupełni aranżację każdego wnętrza. Ręcznie tkany przy użyciu najwyższej jakości włókien bawełnianych jest on wytrzymały na skutki codziennego użytkowania. Minimalistyczny design będzie współgrać niemal z każdym stylem wnętrz.

Szczegóły:

Typ produktu: Chodnik
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Beżowy
Odcień: Jasnobeżowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Jednolity
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Elegancki, ciepły kolor, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Doskonale łączy się z wieloma stylami wnętrz, Wysoka jakość wykonania, Ręczne wykonanie, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania