Bawełniany dywan z ozdobnymi frędzlami . Dodaj przyciągający wzrok akcent do swojego salonu lub sypialni, który jednocześnie stworzy przytulną atmosferę. Ten ręcznie tkany dywan jest wykonany z wysokiej jakości bawełny oraz wełny, co zapewnia trwałość produktu. Geometryczny wzór i frędzle podkreślają orientalny charakter akcesorium, które będzie ładnie komponował się z wnętrzami w stylu boho.

Szczegóły:

Typ produktu: Chodnik
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Jasnoszary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Materiał dodatkowy: Wełna
Skład materiału: 30% Wełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1770
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 1.9 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Przyciągający uwagę element wystroju, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Precyzyjne wykończenie, Miękka i przyjemna w dotyku tkanina

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania