Prostokątny dywan ze wzorem w paski. Ten dywan musi znaleźć się we wnętrzu boho czy rustykalnym twojego mieszkania. Jego ciepły, brązowy kolor sprawia, że bez problemu przyciągnie on uwagę. Akcesorium zostało wykonane ręcznie z bawełny, zatem każdy model będzie jedyny w swoim rodzaju. Co więcej, dywan jest bardzo przyjemny w dotyku, pozostając też wytrzymałym.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Boho
Kolor główny: Biały
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Materiał dodatkowy: Poliester
Skład materiału: 75% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1500
Wzór: Paski
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 3 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 1.9 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Przyciągający uwagę element wystroju, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania