Rustykalny dywan z bawełny. Wprowadź do swojego mieszkania motywy boho dzięki temu dywanowi. Wykonany z łatwej w utrzymaniu bawełny, idealnie sprawdzi się jako dodatek do sypialni czy salonu. Jest bardzo miły w dotyku, a jego kolorowa, krótkowłosa powierzchnia przyciąga uwagę. Dywan jest ręcznie wykonany, dzięki czemu każda jego wersja jest unikatowa.

Szczegóły:

Typ produktu: Chodnik
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2250
Wzór: Abstrakcyjny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 3 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Dodaje domowego charakteru, Wysoka jakość wykonania, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Wiele możliwości zastosowania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania