Ręcznie tkany dwustronny dywan z geometrycznym wzorem. Uzupełnij wnętrze swojego domu o ponadczasowy urok tego czarującego dywanu typu kilim z geometrycznym wzorem. Wykonany z harmonijnego połączenia odcieni niebieskiego, żółtego i czerwonego, ten dywan bez trudu ożywi każdą przestrzeń swoją energią. Produkt dodatkowo jest dwustronny, a frędzle dodają charakteru boho. Dodatkowo możesz z łatwością wyczyścić dywan dzięki możliwości prania w pralce, co gwarantuje, że będzie on cieszył oczy przez długie lata.

Szczegóły:

Typ produktu: Kilim
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 0.5 cm
Szerokość: 200 cm
Długość: 300 cm
Waga: 5.9 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Dwustronny wzór, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Dodaje domowego charakteru, Wysoka jakość wykonania, Nadaje się do prania w pralce

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 72 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować, chyba że metka wskazuje inaczej
2.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej.
Wymiary
Długość 300 cm
Średnica 200 cm
Szerokość 200 cm
Do pobrania