Dywan Buran – wyrafinowane przybranie podłogi w salonie

Wybór idealnego dywanu nie jest łatwy. Te piękne często wymagają specjalistycznego prania, z kolei te bardziej praktyczne nie zadowalają estetyką. Twoje poszukiwania zakończy dywan Buran (190x 133 cm) - to produkt w szykownym stylu wykonany z wytrzymałej przędzy Heat Set Frise.

Przy tkaniu tego dywanu polski producent zastosował metodę cięto-pętelkową, co pozwoliło uzyskać efekt strukturalnego runa. Dzięki zróżnicowanej długości włókien platynowy wzór wyraźnie odznacza się na tle grafitowego tła. Miękka i delikatna w dotyku powierzchnia sprawia, że dywan Buran prezentuje jakość dywanu wełnianego. Jest jednak o wiele łatwiejszy w czyszczeniu – możesz bez obaw odkurzać go, trzepać i prać z użyciem detergentów. Dywan Heat Set Frise nie wyblaknie i nie wytrze się, więc efektowny wzór ozdobi wnętrze na wiele lat.

Finezyjny ornament nawiązuje do tradycyjnych dywanów perskich – co nie znaczy, że dywan pasuje wyłącznie do klasycznych wnętrz. Możesz przełamać nowoczesny styl, by stworzyć aranżację o eklektycznym wyrazie. Orientalny dywan Buran wymaga jednak równie szykownego wyposażenia. Będzie wspaniałym towarzystwem dla mebli z drewna, szklanych dodatków i marmurowych powierzchni.

Buran - wymiary
Długość 190 cm
Szerokość 133 cm
Waga 5.38 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen