Dywan Cheetah – dzikość natury zamknięta w salonie

Opatrzyły Ci się już zachowawcze wnętrza pozbawione mocniejszych akcentów? Chcesz zmienić wystrój pokoju dziennego, ale bez wprowadzania dużych zmian? Jeśli tak, ten piękny dywan z motywem zwierzęcym powinien Cię zainteresować. Jego neutralna kolorystyka stanowi dobrą przeciwwagę wobec śmiałego wzoru. Całość prezentuje się niezwykle elegancko, a zarazem nietuzinkowo.

Dywan Cheetah o wymiarach 230 x 160 cm wykonany jest z przędzy polipropylenowej o wysokości runa 12 mm. Jest miękki i puszysty. Podniesie komfort chodzenia, zapewni odpowiednią izolację cieplną oraz ochroni podłogę przed uszkodzeniem. Nie musisz obawiać się, że taka długość włosa utrudni utrzymanie go w czystości. Polipropylen ma właściwości antyelektrostatyczne. Co więcej, wszelkie powstałe na jego powierzchni plamy usuniesz bez problemu i to domowymi sposobami.

Ten beżowy dywan stanowi najlepszy dowód na to, że gepardzie cętki mogą być stylowe. Jego kawowe zabarwienie w połączeniu z bardzo schematycznym charakterem tego wzoru zapobiega powstaniu wrażenia przesytu. Dobrze odnajdzie się on w nowocześnie urządzonym pokoju dziennym. Wprowadzi element ożywienia do nastrojowej sypialni.

Cheetah - wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 9.8 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen