wysokość runa: 12 mm
waga całkowita: ok. 2,40 kg/m2 ( waga może się różnić w zależności od wzoru )
rodzaj przędzy: Polipropylen + Polyester Shrink
producent: Dywany Łuszczów
Luksus i elegancja w domowym wydaniu, czyli dywany z kolekcji EMERALD
Dywan to dodatek, który bardzo często jako największy element wystroju dominuje charakter wnętrza. Warto więc wybrać model, który swoim designem podkreśli styl mieszkania i upodobania domowników.
Dywany z kolekcji EMERALD to piękne dodatki w stylu glamour. Modne wzory w połączeniu z niesamowicie eleganckimi kolorami sprawią, że dywan wprowadzi odrobinę luksusu do każdego wnętrza. Oprócz walorów estetycznych niewątpliwym atutem kolekcji jest również najwyższa jakość wykonania. Zastosowany przy produkcji polipropylen z dodatkiem poliestru sprawią, że domownicy jak i goście będą zachwyceni ogromem komfortu, jaki daje dywan. Połączenie właśnie takich włókien sprawia, że dywan w zależności od kąta padania światła może delikatnie zmieniać odcienie a nitka będzie połyskiwać - jest to naturalna cecha poliestru.
Ekskluzywny design dywanów EMERALD idealnie wkomponuje się w wystrój salonu, sypialni oraz garderoby. Świetnie sprawdzi się jako idealne uzupełnienie wnętrz nowoczesnych. W aranżacjach klasycznych z kolei eleganckie kolory podkreślą spokój i harmonię stylu.
Charakterystyka dywanu z kolekcji EMERALD:

Gustowne motywy w połączeniu z eleganckimi kolorami zachwycą każdego miłośnika stylu glamour i nowoczesnej elegancji
Dodatek koloru złotego w każdym ze wzorów podkreśla elegancję i nowoczesność kolekcji
Runo długości 12 mm jest łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy regularne odkurzanie, aby dywan wyglądał świetnie przez wiel
Wymiary
Długość 290 cm
Szerokość 200 cm
Do pobrania