Dywan Myszka – wesoła aranżacja podłogi w pokoju dziecka

Idealny dywan do pokoju dziecka? Zabawny, kolorowy… i praktyczny! Jeśli masz pod tym względem wysokie wymagania, polecamy Ci belgijski dywan Myszka. Uroczy motyw zyska aprobatę u Twojego malucha, z kolei Ty docenisz jego użyteczność i trwałość.

Czy łatwo utrzymać go w czystości? To pytanie zadaje sobie każdy rodzic, zanim wybierze dywan dziecięcy. Model Myszka spełnia ten wymóg bez zastrzeżeń – jest krótkowłosy (runo 7,5 mm), dzięki czemu nie stanie się siedliskiem drobnych odpadków i innych zanieczyszczeń. Doskonale sprawdzi się w praniu, nie musisz obawiać się utraty kolorów. Producent wykorzystał materiał antystatyczny (polipropylen), a więc dywan nie będzie zbierał kurzu. Ze względu na dużą odporność na ścieranie, dywan Myszka może z powodzeniem ozdabiać miejsce, w którym dziecko bawi się najczęściej.

Pastelowa kolorystyka z przewagą błękitnego tła wspaniale ożywi pokój dziecka, a jednocześnie nie będzie przeszkadzać w skupieniu. To idealny dywan dla dziewczynki – urocza myszka trzymająca latawiec przyniesie radość każdej młodej królewnie. Zgrabny rozmiar (120x170 cm) czyni dywan odpowiednim nawet do wąskiego pokoiku.

Myszka - wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen