Okrągły bawełniany dywan z nadrukiem i ozdobnymi frędzlami. Unikalny i symetryczny wzór przypominający mandalę pomoże ci wnieść odrobinę orientalnego klimatu do twojego pomieszczenia. Hipnotyzujący nadruk w granatowym kolorze kontrastujący z bazą w kremowym kolorze tworzy intrygującą kompozycję, która z pewnością przyciągnie spojrzenia i pozytywnie wpłynie na wygląd najbliższego otoczenia. Dywan wykonany z bawełny, która cechuje się wytrzymałością, nawet bez częstej pielęgnacji wytrzyma wiele lat.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Niebieski
Odcień: Granatowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Tapicerowany tył: Bawełna
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Okrągły
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 975
Wzór: Orientalny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 0.5 cm
Szerokość: 120 cm
Długość: 120 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Tradycyjny design z nutą nowoczesności, Niezwykły, dekoracyjny wzór, Wysoka jakość wykonania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Mimo tego, że produkt został wykonany ręcznie, jego wzór został naniesiony maszynowo.
Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 120 cm
Szerokość 120 cm
Do pobrania