Dywan patchworkowy w modnych kolorach. Dzięki temu nietuzinkowemu dywanowi nadasz swojemu wnętrzu przytulnego klimatu. Ten ręcznie tkany dywan wykonany jest z bydlęcej skóry. Patchworkowe połączenie okrągłych skórzanych elementów w różnych rozmiarach i kolorach gwarantuje niezwykły efekt. Dzięki najwyższej jakości materiałom prostym w pielęgnacji będziesz cieszył się tym dywanem przez wiele lat.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Kolorowy
Odcień: Purpurowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Okrągły
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 140 cm
Waga: 3 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Modny design i kolor, Dodaje domowego charakteru, Wysoka jakość wykonania, Ręczne wykonanie, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania