Ręcznie pleciony dywan w stylu rustykalnym. Inspirowany naturą ręcznie pleciony dywan, który każdemu wnętrzu doda wyrazu boho i klimatu rustykalnego. Wykonany w całości z wysokiej jakości, przyjaznej środowisku juty, ma bardzo ciepły, beżowy odcień, oraz posiada czarne, dekoracyjne elementy. Doskonale sprawdzi się w sypialni, jak również w salonie, a nawet w jadalni.

Szczegóły:

Typ produktu: Plecionka
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Beżowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Juta
Skład materiału: 100% Juta
Kształt: Okrągły
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Jednolity
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 1.2 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 140 cm
Waga: 6 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Przyciągający uwagę element wystroju, Doskonale uzupełnia wnętrze w każdym stylu, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały, Niezwykle wytrzymały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Należy wziąć pod uwagę, że każdy model może nieznacznie różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu. Układ kolorów i wzorów może być inny. Nie jest to uważane za wadę produktu, ale za jego cechę.
Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania