Okrągły dywan do salonu . Ten dywan z pewnością zachwyci każdego domownika. Wykonany z wytrzymałej, przyjemnej w dotyku skóry, charakteryzuje się niezwykłym połączeniem kolorystycznym. Jego żółta powierzchnia pokryta jest nierównomiernie połyskującymi łatami, dzięki czemu dywan przyciąga uwagę. To niezwykły dodatek do nowoczesnych wnętrz, który z pewnością szybko stanie się ulubionym elementem mieszkania.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Żółty
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Okrągły
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 140 cm
Waga: 2 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Przyciągający uwagę element wystroju, Piękny, żywy kolor, Ręczne wykonanie, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Nowoczesny wygląd i jakość przez wiele lat

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania