Przyjemny w dotyku dywan patchworkowy w brązach. Odpowiedni dobór kolorów, wzór oraz rozmiar sprawią, że mieszkanie będzie jeszcze bardziej przytulne. Ten przepiękny dywan patchworkowy promieniuje swoimi ciepłymi brązowymi i beżowymi odcieniami. Dywan powstał przez połączenie wielu różnych kawałków skóry w swobodny wzór. Wykonany ręcznie z naturalnej skóry bydlęcej dywan oferuje miękkość pod stopami oraz wizualne i praktyczne ocieplenie pomieszczenia.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Boho
Kolor główny: Kolorowy
Odcień: Jasnobeżowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.5 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 8 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Ponadczasowy design, Dodaje domowego charakteru, Wysoka jakość wykonania, Ręczne wykonanie, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania