Dywan patchworkowy w intensywnych kolorach. Ten patchworkowy dywan to ekstrawagancka kombinacja kolorów. Dywan powstał przez połączenie wielu różnych, kwadratowych kawałków skóry w wielu barwach, co czyni go nowoczesnym i przyciągającym wzrok. Ten ręcznie wykonany dywan ze skóry z włosiem jest zaskakująco miękki i sprawdzi się w niejednym pomieszczeniu.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Retro
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Kwadratowy
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.5 cm
Szerokość: 200 cm
Długość: 200 cm
Waga: 6 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Dodaje domowego charakteru, Piękny, żywy kolor, Ręczne wykonanie, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 200 cm
Szerokość 200 cm
Do pobrania