Dywan ze skóry bydlęcej z patchworkowym wzorem. Odśwież swoje mieszkanie tym wielokolorowym dywanem, utrzymanym w rustykalnym stylu. Wykonany ze skóry bydlęcej, cechuje się wysoką jakością i starannymi przeszyciami, a jego powierzchnia jest miła w dotyku. Jego patchworkowy wzór dodaje mu nowoczesności, a mieszanka ciemnych i jasnych kolorów przyciąga uwagę. To idealny dodatek do wystroju, który zachwyci każdego domownika.

Szczegóły:

Typ produktu: Chodnik
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Brązowy
Odcień: Ciemnobrązowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 3 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Wygląda świetnie we wnętrzach w różnym stylu, Idealne połączenie kolorów i materiałów, Wysoka jakość wykonania, Ręczne wykonanie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania