Nowoczesny dywan patchworkowy w ciepłych odcieniach. Uszyty z wielu prostokątnych kawałków skóry bydlęcej o różnych odcieniach, ten dywan jest niepowtarzalnym dodatkiem do każdego klasycznego wnętrza. Jego włochata struktura zapewnia gładkość i niezwykłe estetyczne doznania. Połącz go z nowoczesnymi szarymi meblami lub z dodatkami w starym stylu.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Beżowoszary
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 6 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Klasyczny design, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania