Dywan Ptaszek – ulubiony dywan Twojego dziecka

Ładny i wygodny w czyszczeniu dywan to jedna z najważniejszych dekoracji w dziecięcym pokoju, zarówno przy raczkującym maluchu, jak i kilkulatku. Jeśli i Ty tak uważasz, wykorzystaj wesoły dywan Ptaszek do urozmaicenia najbliższego otoczenia Twojej pociechy. Gwarantujemy, że małe rączki aż przyklasną z radości!

Zgrabny rozmiar (120x170 cm) umożliwi Ci wygodne przenoszenie dywanu i rozłożenie go także w nieustawnym pokoju. Krótkowłosy dywan z polipropylenu (7,5 mm) bardzo dobrze sprawdza się w długotrwałym użytkowaniu - nie wyciera się, jest odporny na blaknięcie i nie gromadzi kurzu. Tworzywo nie jest podatne na ataki moli, dzięki czemu ozdoba posłuży Twojemu maluchowi przez cały okres wczesnego dzieciństwa. Belgijski dywan dziecięcy urzeka również subtelnym wzornictwem, które wywołuje uśmiech i działa kojąco.

Tradycyjna kolorystyka - różowy dla dziewczynki i niebieski dla chłopca - już dawno przestała obowiązywać. Dziś aranżacje pokoju dziecięcego zdominowały subtelne odcienie, które wprowadzają ład i spokojny nastrój. Biały dywan Ptaszek z motywem pierzastego śpiewaka znakomicie pasuje do tej idei. Możesz go dobrać do pastelowych zasłon i neutralnych ścian, a pokój będzie oazą harmonii.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 3 kg
Do pobrania