Nowoczesny dywan z wytrzymałej skóry. Wzbogać wystrój domu tym rustykalnym dywanem, który wspaniale podkreśli każde nowoczesne wnętrze. Wykonany z wysokiej jakości skóry bydlęcej dywan odznacza się niezwykłą wytrzymałością, jednocześnie będąc bardzo miłym w dotyku. Delikatne przejścia między różnymi odcieniami beżu sprawiają, że dywan ociepli każdy wystrój.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Industrialny
Kolor główny: Brązowy
Odcień: Jasnobrązowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Paski
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Nowoczesny design, Dodaje stylu twojemu wnętrzu, Wysoka jakość wykonania, Ręczne wykonanie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania