Brązowy skórzany dywan z turkusowymi elementami. Prostokątny dywan w kolorze klasycznego brązu z kontrastującymi turkusowymi elementami stanie się doskonałym dodatkiem do pokoju dziennego. Produkt został wykonany ręcznie z fragmentów skóry w kształcie trójkątów, co sprawia, że jest bardzo efektowny. Skóra została dodatkowo podszyta filcem, dzięki czemu nie zarysuje drewnianych podłóg.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Brązowy
Odcień: Turkusowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Abstrakcyjny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 6 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Idealne połączenie kolorów i materiałów, Ręczne wykonanie, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Nowoczesny wygląd i jakość przez wiele lat

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania