Dywan w stylu retro z geometrycznym wzorem. Ten klasyczny dywan to doskonały dodatek do każdej aranżacji inspirowanej stylem nowoczesnym czy tradycyjnym. Wykonany z żakardu oraz skóry bydlęcej, doskonale wpasuje się w jasne jak i te ciemniejsze pomieszczenia. Dywan ozdobiony jest beżowym wzorem geometrycznym na kontrastującym, ciemnoszarym tle. Dywan jest niezwykle wytrzymały dzięki filcowemu podszyciu, które dodatkowo chroni podłogę.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Ciemnoszary
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Żakard
Tapicerowany tył: Filc poliestrowy
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1600
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Tkany maszynowo

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 5 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Nowoczesny design, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały, Niezwykle wytrzymały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania