Skórzany dywan z geometrycznym wzorem. Wprowadź rustykalny styl do swojego mieszkania i ozdób je tym prostokątnym dywanem. Wykonany z prawdziwej skóry bydlęcej, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i łatwością w pielęgnacji. Dywan jest przyjemny w dotyku, a jego geometryczny wzór w odcieniach brązu, beżu i szarości przyciąga uwagę i ożywia wnętrze.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Brązowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra naturalna
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Tkany maszynowo

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 6 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Elegancki, ciepły kolor, Dodaje domowego charakteru, Klasyczny design, Wysoka jakość wykonania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania