Ręcznie tkany dywan ze skóry naturalnej. Patchworkowy, ręcznie tkany dywan skórzany będzie dodatkiem, który doda uroku i ociepli wygląd każdego wnętrza. Podłużne kawałki ze skóry naturalnej w odcieniach szarości i beżu tworzą delikatny, mozaikowy wzór. Precyzyjnie wykonany i podszyty filcem dywan uzupełni wystrój nowoczesnego mieszkania i wprowadzi sporą dawkę przytulności.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Jasnoszary
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra naturalna
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 7 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Ponadczasowy design, Dodaje domowego charakteru, Ręczne wykonanie, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania