Skórzany dywan do salonu lub sypialni. Interesujący wygląd i zastosowanie najwyższej jakości materiałów to niewątpliwe atuty prezentowanego dywanu. Wykonany został z naturalnej skóry, a jego wzór to nakładające się na siebie czworokąty w różnych odcieniach szarości. Dywan idealnie podkreśli wygląd każdego wnętra.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Jasnoszary
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.5 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 7 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Niezwykle miękki, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Tradycyjny design z nutą nowoczesności, Ręczne wykonanie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania