Ręcznie tkany dywan . Dodaj swoim wnętrzom nowoczesnego charakteru wraz z tym stylowym dywanem. Wykonany ręcznie z wytrzymałego połączenia skóry naturalnej oraz bawełny, posłuży przez długie lata. Szykowne połączenie czarnego z delikatnym odcieniem beżu sprawi, że idealnie wpasuje się on w wystrój pomieszczeń w klimacie boho, vintage i współczesnym.

Szczegóły:

Typ produktu: Chodnik
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra naturalna
Materiał dodatkowy: Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Zygzak
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 1.2 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 2 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Niezwykle miękki, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Przyciągający uwagę element wystroju, Wysoka jakość wykonania, Bezproblemowe w utrzymaniu

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania