wysokość runa: ok. 4 mm i 8 mm
waga całkowita: między 1,20 kg/m2 a 1,40 kg/m2 ( waga może się różnić w zależności od wzoru )
rodzaj przędzy: 100% polipropylen
producent: Dywany Łuszczów
Roślinne motywy stworzone dla Twojego salonu i tarasu
Dywan to dodatek, który potrafi diametralnie odmienić charakter każdego wnętrza. Nowoczesne technologie produkcji pozwoliły jednak, by odrobinę ciepła i wygody z domu, przenieść również na taras.
Dywany z kolekcji BOTANIC to seria wyjątkowych i bardzo praktycznych produktów. Strukturalne runo składające się z tradycyjnie ciętego włosia, oraz to z pętelek sprawia, że dodatek ten rewelacyjnie sprawdzi się w środku, jak i na zewnątrz domu. Jest on bowiem w pełni odporny na warunki atmosferyczne, a jego czyszczenie jest bardzo szybkie i łatwe.
Roślinne motywy dywanów z kolekcji BOTANIC z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zieleni i natury. Jest to wzór, który nadaje wnętrzu spokoju, harmonii i równowagi. Delikatne, stonowane kolory wpasują się idealnie w aranżację kuchni, sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, a nawet tarasu czy balkonu.
Cechy charakterystyczne dywanów z kolekcji BOTANIC:

Stonowane kolory w połączeniu z pięknymi, roślinnymi wzorami wprowadzą ciepło w każdym pomieszczeniu, na tarasie i balkonie
Dwupoziomowe runo o wysokości 4 mm i 8 mm wprowadzi bardzo ciekawy efekt przestrzenny
Połączenie dwóch technologii produkcji, jakimi jest płaskie tkanie, oraz tradycyjne cięcie włosia daje wyjątkowy efekt wizualny i jest bardzo komfortowe podczas np. chodzenia boso
Dywany można stosować w środku, jak i na zewnątrz domu
Posiadają certyfikat OEKO-TEX, który gwarantuje bezpieczny dla użytkowników i środowiska skład
Są bez
Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 117 cm
Do pobrania