Dywan Teenager – praktyczny dodatek do młodzieżowego pokoju

Idealny dywan do pokoju nastolatka? Cóż, wymagania młodzieży są wysokie. Celuj w nowoczesny design i łatwość czyszczenia – wiecznie zabiegany uczeń zwykle nie ma czasu na regularne sprzątanie. Te wytyczne doskonale spełnia szary dywan Teenager, który z pewnością zyska aprobatę u Twojego dziecka.

Według znawców tematu w pokoju nastolatka najlepiej sprawdzają się dywany Heat Set Frise (wysokiej jakości polipropylen). To tworzywo zastosował też polski producent dywanu Teenager. Dzięki temu masz do czynienia z produktem o wyjątkowej trwałości – włókno nie ulega ścieraniu, jest odporne na wilgoć i mole, nie wyblaknie. Co ważne, ten nowoczesny dywan młodzieżowy nie powoduje elektryzowania się podłogi i nadmiernego zakurzenia. Ze względu na właściwości antyelektrostatyczne i niskie runo (9 mm) nadaje się nawet dla alergików.

Współczesna stylistyka to „przepustka”, dzięki której dywan Teenager zagości w pokoju nastolatka. Melanż szarości tworzy dynamiczny wzór poprzecinany kolorowymi paskami (różowym, błękitnym i żółtym). Aby uzyskać spójną aranżację dobierz inne szare dodatki, np. narzutę, dziergane pufy, zasłony. Jeśli nastolatek się zgodzi, warto urozmaicić wystrój dekoracjami w jaskrawych kolorach.

Teenager - wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 160 cm
Waga 7.05 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen