Ręcznie tkany dywan w stylu boho z geometrycznym wzorem. Ten dywan pętelkowy to połączenie wysokiej jakości materiałów i stylu boho. Wykonany jest z wełny i poliestru, które charakteryzują się trwałością i miękką strukturą. Ręcznie tkany geometryczny wzór przedstawia romby w delikatnych odcieniach niebieskiego i jasnego beżu, dzięki czemu dywan wpasuje się do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Niebieski
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Materiał dodatkowy: Poliester
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Ponadczasowy design, Dodaje domowego charakteru, Najwyższej jakości materiały, Ręczne wykonanie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania