Ręcznie wykonany dywan z geometrycznym wzorem. Ten minimalistyczny dywan to idealny dodatek do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnych, Skandynawskich stylach. Wykonany z wełny, jest niezwykle miły w dotyku, a jednocześnie łatwy w utrzymaniu i nie wymaga specjalnej pielęgnacji, by utrzymać swój wygląd przez lata. Jego krótkowłosa powierzchnia ozdobiona jest geometrycznym wzorem w romby, co dodatkowo przyciąga uwagę.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Biały
Odcień: Złamana biel
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Materiał dodatkowy: Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1400
Wzór: Jednolity
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 0.7 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 6 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Niezwykle miękki, Dodaje domowego charakteru, Najwyższej jakości materiały, Precyzyjne wykończenie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania