Dywan prostokątny z geometrycznym wzorem. Ten wełniany dywan z łatwością doda stylu i odświeży twoje mieszkanie. Wytrzymały materiał, z którego został wykonany, nie wymaga szczególnej pielęgnacji, by zachować swoją formę przez wiele lat, a jednocześnie charakteryzuje się on przyjemnym w dotyku włosiem. Jego powierzchnia przyozdobiona jest czterolistnym wzorem, przywodzącym na myśl orientalne motywy. To idealny dodatek do sypialni czy salonu, który szybko stanie się jednym z ulubionych elementów mieszkania każdego domownika.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Niebieski
Odcień: Granatowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Tapicerowany tył: Bawełna
Skład materiału: 100% Wełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2800
Wzór: Marokańska koniczyna
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 1.5 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 12 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Niezwykle miękki, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Ręczne wykonanie, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania