Dywan z wełny ze wzorem orientalnym. Zainspiruj się kolorowym wzorem tego ręcznie wykonanego dywanu i pozwól mu odświeżyć twoją aranżację wnętrza. Wykonany z wełny, aby wytrzymać codzienne zużycie, ten dywan stanowi piękny dodatek do salonu lub sypialni. Jego przyciągający wzrok orientalny design ładnie komponuje się ze wszystkimi współczesnymi, jak i tradycyjnymi stylami. Dywan ma grube i miękkie włosie, które ociepli dosłownie i wizualnie każdą podłogę.

Szczegóły:

Typ produktu: Vintage / Orientalny
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Wełna
Kształt: Kwadratowy
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2800
Wzór: Orientalny
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 200 cm
Długość: 200 cm
Waga: 14 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Wygodny i niezwykle komfortowy, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Tradycyjny design z nutą nowoczesności, Wysoka jakość wykonania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Każdy egzemplarz jest unikatowy, z uwagi na ręczne wykonanie, dlatego odcień i wzór mogą nieznacznie różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 200 cm
Szerokość 200 cm
Do pobrania