Dywan z geometrycznym orientalnym wzorem. Spraw, by wnętrze Twojego mieszania było wyjątkowe dzięki efektownemu elementowi wystroju, który z pewnością przyciągnie wzrok Twojej rodziny i przyjaciół. Ten dywan z orientalnym wzorem może być ciekawym dodatkiem do każdego salonu lub sypialni. Co więcej, całość jest ręcznie tuftowana z wysokogatunkowej wełny, co gwarantuje jej unikalny wygląd.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Retro
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Wełna
Kształt: Kwadratowy
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 3000
Wzór: Orientalny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 1.2 cm
Szerokość: 200 cm
Długość: 200 cm
Waga: 16.2 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Wygodny i niezwykle komfortowy, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Tradycyjny design z nutą nowoczesności, Wysoka jakość wykonania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Każdy egzemplarz jest unikatowy, z uwagi na ręczne wykonanie, dlatego odcień i wzór mogą nieznacznie różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 200 cm
Szerokość 200 cm
Do pobrania