Dywan z wełny ze wzorem orientalnym. Ten dywan jest idealnym dodatkiem, który pozwoli Ci wprowadzić ciepło i przyjazną atmosferę do twojej przestrzeni. Jest ręcznie wykonany z wełny, aby zapewnić miękkość i przyjemne uczucie pod stopami oraz trwałość, której szukasz. Orientalny wzór utkany na grubym włosiu nadaje mu luksusowy wygląd. Dywan stanowi doskonały element wyposażenia salonu, sypialni lub domowego biura.

Szczegóły:

Typ produktu: Vintage / Orientalny
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Beżowy
Odcień: Jasnobeżowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Wełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2800
Wzór: Orientalny
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Wygodny i niezwykle komfortowy, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Tradycyjny design z nutą nowoczesności, Wysoka jakość wykonania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Każdy egzemplarz jest unikatowy, z uwagi na ręczne wykonanie, dlatego odcień i wzór mogą nieznacznie różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania