Ręcznie tkany dywan w stylu boho z geometrycznym wzorem. Cechą charakterystyczną tego stylowego dywanu jest jego geometryczny wzór i pętelkowa struktura. Utrzymany jest w odcieniach jasnego beżu i szarości, które dobrze pasują do drewnianych podłóg. Wykonany ręcznie z wełny i poliestru, dywan jest trwały i miękki w dotyku. Umieść go w salonie lub sypialni i ciesz się wspaniałym dodatkiem do swojego nowoczesnego lub tradycyjnego wnętrza.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Jasnobeżowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Materiał dodatkowy: Poliester
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 2 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Doskonale łączy się z wieloma stylami wnętrz, Niezwykły, dekoracyjny wzór, Najwyższej jakości materiały, Ręczne wykonanie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania