Wzorzysty dywan w ciepłych odcieniach beżu. Ręcznie tkany, krótkowłosy dywan o klasycznym wzorze i pięknych, ciepłych odcieniach beżu doda przytulnego charakteru każdemu wnętrzu. Został wykonany z wysokiej jakości wełny, więc dywan jest miękki i przyjemny do chodzenia bosą stopą. Modny wzór będzie pasował do salonu przy sofie, lub w sypialni przy łóżku.

Szczegóły:

Typ produktu: Chodnik
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Beżowy
Odcień: Jasnobeżowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Tapicerowany tył: Bawełna
Skład materiału: 100% Wełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2800
Wzór: Marokańska koniczyna
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 1.5 cm
Szerokość: 80 cm
Długość: 150 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Niezwykle miękki, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Wygląda świetnie we wnętrzach w różnym stylu, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 80 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania