skład: 100% naturalnej wełny
grubość: ok. 9 mm
waga: 2,60 kg/m
kraj produkcji: Polska
gwarancja: 24 miesiące

Miękkie, ciepłe, naturalne - poznaj kolekcję dywanów wełnianych OMEGA
Salon - jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Zadbaj, aby atmosfera w nim sprzyjała odpoczynkowi i mile spędzonym chwilom. Aby to zapewnić, warto wybrać jeden, bardzo ważny dodatek- dywan.
Dywany wełniane z kolekcji OMEGA to ponadczasowy produkt, który swoją miękkością i ciepłem zachwycił wielu miłośników stylu vintage i retro. Subtelne orientalne wzory, połączone z niesamowicie eleganckimi kolorami tworzą piękną przestrzeń do odpoczynku i zabaw.
Wełna zastosowana do produkcji dywanów OMEGA jest w 100% naturalnym i odnawialnym materiałem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że żyjemy w zgodzie z przyrodą. Właściwości wełny są nieocenione od pokoleń. Ciepło materiału pozwoli na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Wełna sprawdzi się idealnie we wnętrzach, w których występuje problem z utrzymaniem właściwej wilgotności powietrza. Naturalną właściwością tego surowca jest przyjmowanie wilgoci gdy jest jej za dużo i oddawanie kiedy jej brakuje.
Cechy charakterystyczne dywanu OMEGA:

Wykonany w 100% z naturalnego materiału, jakim jest wełna. Wobec tego jest przyjazny dla środowiska
Eleganckie i piękne kolory w połączeniu ze wzorem w stylu vintage sprawią, że wnętrze stanie się niemal królewskie
Posiada certyfikat OEKO-TEX, co gwarantuje bezpieczny dla środowiska i ludzi skład
Najwyższa jakość w połączeniu z dużą odpornością materiału i jego elastycznością sprawiają, że produkt ten posłuży jako piękna dekoracja przez kilka lub nawet kilkanaście lat
Dywan wykonany z wełny może
Wymiary
Długość 400 cm
Szerokość 300 cm
Do pobrania