wysokość runa: ok. 10 mm
waga całkowita: ok. 3 kg/m2
rodzaj przędzy: 100% wełna nowozelandzka
gęstość runa: 530.000 pkt/m2
kraj produkcji: POLSKA Dywany wełniane z kolekcji POLONIA- najlepszy wybór dla miłośników stylu vintage
Wełna jako surowiec użytkowy znana jest niemalże od początku istnienia ludzkości. Jej cudowne właściwości sprawiają, że zasłużyła na miano najlepszego, w pełni naturalnego surowca, z którego można produkować tekstylia.
Wełna jest wyjątkowo ciepłym i miękkim materiałem. Sprawdzi się więc idealnie w pomieszczeniach, w których się relaksujemy, lub tych, które są chłodniejsze, wyziębione i chcemy aby zawitało w nich ciepło. Ten naturalny materiał ma jednak jedną wadę- szybko chłonie płynne zabrudzenia. W związku z tym, nie zalecamy dywanów wełnianych do stosowania w kuchni, mimo iż z pewnością pięknie by się w tym pomieszczeniu wkomponowały.
Kolekcja dywanów POLONIA została stworzona w 100% z wełny. Oprócz swoich naturalnych właściwości, wełna jest materiałem niebywale trwałym, oznacza to, że dywan zachowa swój nieskazitelny wygląd na kilka lub nawet kilkanaście lat.
Cechy charakterystyczne dywanu POLONIA:

Wykonany w 100% z naturalnego materiału, jakim jest wełna. Wobec tego jest przyjazny dla środowiska
Eleganckie i piękne kolory w połączeniu ze wzorem w stylu vintage wprowadzą do każdego wnętrza dużo elegancji i luksusu
Posiada certyfikat OEKO-TEX, co gwarantuje bezpieczny dla środowiska i ludzi skład
Wełna jako surowiec posiadawłaściwości antyelektrostatyczne oraz jest niepalna, oznacza to, że jest w pełni bezpieczna w stosowaniu a dywan można położyć nawet niedaleko kominka
Dywan wykonany z weł
Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 135 cm
Do pobrania