Wełniany dywan z motywem liści. Wnieś element natury do swojego domu i udekoruj podłogę tym dywanem z motywem roślinnym. Został wykonany z wysokiej jakości odpornej wełny, dzięki czemu będziesz mógł użytkować go przez wiele lat bez obawy o zniszczenie. Ten dywan będzie świetnie pasował do aranżacji w stylu boho lub rustykalnym, ale nada się również do bardziej klasycznych wnętrz, tworząc relaksującą i uspokajającą atmosferę dzięki swoim barwom natury. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu zdecydujesz się położyć dywan, z pewnością podniesie jego komfort oraz estetykę.

Szczegóły:

Typ produktu: Vintage / Orientalny
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Kolorowy
Odcień: Musztardowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wełna
Materiał dodatkowy: Poliester
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Wełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 3000
Wzór: Roślinny
Technika wytwarzania: Ręcznie tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 1.5 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 15 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Przyciągający uwagę element wystroju, Ręczne wykonanie, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Każdy egzemplarz jest unikatowy, z uwagi na ręczne wykonanie, dlatego odcień i wzór mogą nieznacznie różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciu.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania