Klasyczny dywan z wiskozy z efektem ombre. Ciepły i przytulny akcent dla każdego tradycyjnego lub nowoczesnego pomieszczenia. Dywan wykonany jest z wysokiej jakości wiskozy, dzięki czemu jest niezwykle trwały i wytrzymały. Klasyczny efekt ombre otrzymany poprzez zestawienie różnych odcieni koloru szarego i różowego sprawia, że podkreśli on wystrój każdej sypialni czy salonu.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Jasnoszary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wiskoza
Tapicerowany tył: Bawełna
Skład materiału: 100% Wiskoza
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2400
Wzór: Jednolity
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1/1.2 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 12 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Dodaje przytulności każdemu wnętrzu, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Elegancki, wyjątkowy element wnętrza, Doskonale łączy się z wieloma stylami wnętrz, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania