Nowoczesny dywan ze srebrnymi akcentami. Nowoczesny dywan w odcieniach szarości ze srebrnymi akcentami jest pasującym dodatkiem do salonu, sypialni, jak i przedpokoju. Stonowana kolorystyka i wzór dobrze współgrają z wieloma aranżacjami, dodając pomieszczeniu przytulnego charakteru. Dywan został wykonany z wiskozy, materiał ten nie zbiera kurzu, jest przyjemny w dotyku i miękki. Podszycie z bawełny chroni dywan przed szybkim zużyciem.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Ciemnoszary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Wiskoza
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Wiskoza
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2400
Wzór: Jednolity
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Drukowany

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 9 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Niezwykle miękki, Ponadczasowy design, Dodaje stylu twojemu wnętrzu, Ręczne wykonanie, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Mimo tego, że produkt został wykonany ręcznie, jego wzór został naniesiony maszynowo. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.