Prostokątny dywan z geometrycznym wzorem. Dodaj stylu i odśwież swoje mieszkanie tym nowoczesnym dywanem. Wykonany z łatwych w utrzymaniu materiałów, cechuje się dużą wytrzymałością i z łatwością zachowa swój wygląd przez lata. Jego powierzchnia ozdobiona jest orientalnym czterolistnym wzorem, a unikatowości dodaje mu możliwość obrócenia na drugą stronę, by uzyskać nową, równie zachwycającą kolorystykę. To idealny dodatek nie tylko do salonu czy jadalni, ale dzięki swojej odporności na deszcz - także na taras czy ganek.

Szczegóły:

Typ produktu: Na zewnątrz
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Biały
Rodzaj materiału: Plastik
Materiał: PVC
Materiał dodatkowy: Poliester
Skład materiału: 10% Poliester
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1500
Wzór: Marokańska koniczyna
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Dwustronny wzór, Modny design i kolor, Wygląda świetnie we wnętrzach w różnym stylu, Odpowiedni do użytku na zewnątrz i wewnątrz, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania