Dywanik 50x70 Chenille – funkcjonalny i stylowy

W łazience liczą się nie tylko armatura i funkcjonalne meble. Perfekcyjnie dopracowane pomieszczenie nie może obejść się bez akcesoriów. Jeśli na co dzień otaczasz się tylko funkcjonalnymi przedmiotami, a w Twoich wnętrzach nie ma miejsca na zbędne dodatki, dywanik o wymiarach 50 x 70 cm Chenille z pewnością skradnie Twoje serce.

Zielony dywanik łączy w sobie funkcjonalność oraz estetykę. Spodoba się każdemu miłośnikowi nowoczesnych i pełnych klasy rozwiązań. W czym tkwi urok tego akcesorium? Wykonano go w całości z mikrofibry. Ten miękki i przyjemny dla ciała materiał święci triumfy w modzie wnętrzarskiej, zwłaszcza jeśli chodzi o niewielkie dywany. Puszyste włókna otulą Twoje stopy kiedy tylko na nim staniesz. Dywanik ma gumowe podszycie, dzięki czemu utrzyma się stabilnie nawet na mokrej powierzchni. Możesz go prać w temperaturze 30 stopni C.

Dywanik łazienkowy w kolorze zielonym doskonale odświeży Twoje wnętrze. Dobierz do tego inne dekoracje w podobnym odcieniu, a zyskasz harmonijną aranżację, która od razu wprawi Cię w dobry humor.

Chenille - wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 50 cm
Waga 0.314 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester
Wykorzystane materiały
opcje specjalne