Dywanik bawełniany Alladyn – naturalny dodatek w stylu boho

Ciężkie orientalne dywany są piękne, ale nie pasują do każdego wnętrza. Co innego dywanik bawełniany Alladyn – możesz rozłożyć go w salonie, przedpokoju czy korytarzu, a nawet w łazience czy na balkonie. Wybierz go, a aranżacja od razu zyska żywiołowy charakter i dobrą energię.

Jeśli chętnie otaczasz się naturalnymi dodatkami i dekoracjami, w Twoim mieszkaniu powinien pojawić się mały dywanik z bawełny (90x60 cm). Twoje stopy docenią miękki dywanik, jeśli rozłożysz go przy łóżku lub przed fotelem. Materiał jest miły w dotyku i nie ociera skóry, zatem bez obaw możesz wstawić dywan w ulubionym miejscu zabaw Twojego dziecka. Krótsze brzegi wykończone są frędzlami, co nadaje mu wakacyjno-swobodny styl. Płomienny pomarańczowy odcień sprawia, że dywanik bawełniany Alladyn będzie wyrazistą i ciepłą ozdobą pomieszczenia.

Masz alergię na monochromatyczne wnętrza jak z katalogu? W takim razie pomarańczowy dywan z frędzlami to Twój must have! Stwórz energetyczną aranżację w stylu boho i dobierz kolorowe poduszki (rozrzuć je na podłodze obok dywanika), aksamitne zasłony i okrągłe pufy w orientalne wzory. Użyj dodatków w różnych kolorach, zaszalej z pomarańczowym, różowym i żółtym.

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 90 cm
Waga 0.772 kg
Do pobrania