Szary dywanik łazienkowy Bubbles – styl i komfort

Wystrój łazienki nie kończy się na armaturze i meblach. Nawet najpiękniejsza baza aranżacji nie może obejść się bez dodatków, które kreują atmosferę. Warto zadbać o każdy szczegół pomieszczenia. Dzięki temu będziesz czuł się w nim maksymalnie komfortowo. Potrzebujesz funkcjonalnej dekoracji o ciekawym designie? Preferujesz stonowane kolory i gładkie wzory? Właśnie taki jest dywanik łazienkowy Bubbles.

Szary dywanik dopasuje się do większości wnętrz. W skandynawskich łazienkach, o biało-szarej kolorystyce, zharmonizuje się z resztą wystroju i wprowadzi ład. Cichy i niepozorny dodatek pomoże w wykreowaniu klimatu pełnego spokoju i porządku. Idealnej dla miejsca, w którym tak często odpoczywasz. Dywanik położony w ciemniejszych pomieszczeniach delikatnie odbije się od barw wnętrza i przykuje wzrok. Umieść go na podłodze w odcieniu głębokiego brązu, a zyskasz interesujący kontrast.

Bąbelki 3d, które zdobią ten dywanik, otulą Twoje stopy miękkim materiałem kiedy tylko staniesz na tym akcesorium. Ma ono antypoślizgowy podkład, możesz więc bezpiecznie położyć je nawet na wilgotnej podłodze.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 75 cm
Waga 0.336 kg
Do pobrania